עידן הקשב

 
 
"הפרעת קשב" הוא מושג נפוץ ביותר בעולם המודרני, ואין זה מפתיע, שכן אנו חיים בסיביבה דינמי ומשתנה, המוצפת בגירויים ובמסרים, וחלק מהאנשים מתקשים להסתגל אליה ללא סיוע מקצועי מתאים. הפרעת הקשב משפיעה על כל ההיבטים בחיי המטופל, ופוגעת באיכות החיים שלו.

מרכז עידן הקשב הוקם מתוך מטרה לאבחן ולטפל בהפרעות קשב בקרב מבוגרים וילדים כאחד. האבחון מתבצע על ידי רופאה מומחית להפרעות קשב, וכולל: ראיון אישי, מבדקי MOXO, שאלוני עומק וכלים נוספים.
 
 
 
עידן הקשב
 
 
 
 
המרכז הוקם על ידי ד"ר סבטלנה גרישין, פסיכיאטרית מבוגרים ותיקה, בעלת ניסיון מקצועי עשיר בתחום האבחון והטיפול בהפרעות קשב. היא החלה את עבודתה כרופאת ילדים בברית המועצות, וכשעלתה ארצה, התמחתה בפסיכותרפיה. בשנת 2005 החלה לעבוד במרכז הרפואי בני ציון, ושם הייתה אחראית על תחום הפרעות הקשב במבוגרים. לאחר שצברה ניסיון עשיר בתחום הפרעות הקשב, היא הקימה את המרכז עידן הקשב, שאותו היא מנהלת.

במרכז מוצע טווח גדול של טיפולים, המותאמים באופן ספציפי למטופל, שמסייעים להקל על התסמינים של הפרעת הקשב. לד"ר גרישין גישת טיפול הוליסטית, המתמקדת במטופל ולא בבעיה, ולכן כל מטופל נהנה מהתאמה פרטנית של תכנית טיפול, שרלוונטית לאופי שלו, לבעיה ולתסמינים שמהם הוא סובל.

 

שירותי המרכז כוללים:

 
  • אבחון דידקטי
  • אבחון פסיכודידקטי
  • הערכת רופא מומחה
  • אבחון קליני של בעיות קשב וריכוז
  • טיפול רגשי בבעיות קשב וריכוז
 

דרכי התקשרות

 
כתובת: מרכז עידן הקשב, רח' דובנוב 26, רמת אלון, חיפה
טל': 072-2585415
למידע נוסף, לחצו כאן, ותעברו לאתר הבית של מרכז עידן הקשב.